22.02.2016 08:32

HK Ogre/Miandum pārtrauc Tenax nezaudēto spēļu sēriju

"/>

Sestdien, 20. februārī, Tenax Dobele mājas spēlē uzņēma HK Ogre/Miandum komandu. Ogres komanda ir viens no dobelnieku neparocīgākajiem pretiniekiem. Dobelniekiem uz šo brīdi ir ļoti lielas problēmas ar komandas sastāvu. Oskars Arājs, Gints Grandbergs, Emīls Kurzemnieks, Aleksandrs Krastiņš ir guvuši traumas un šajā sezonā vairs nespēlēs. Ansis Bilkštis- iespējams, ka beidzis aktīvās sporta gaitas, Edgars Štelfs- trauma, Kristaps Krivmanis un Egils Politers- saslimuši. Palikuši viena sastāva spēlētāji, kurus vajā arī dažādas mikro traumas. Komandā ir jaunie spēlētāji Jānis Zvejnieks, Nils Miķelsons, Kristers Ozols, Intars Jomants, Uldis Jansons, bet viņi vēl nevar pilnvērtīgi aizvietot līdzīgās spēlēs pamata spēlētājus.

Spēles sākumā viesi izvirzījās vadībā ar 4:2, bet jau desmitajā minūtē mājinieki ar Nila Kreicberga  gūtajiem vārtiem panāca 5:5. Pirmajā puslaikā viesi nespēja apdraudēt dobelniekus un puslaiks noslēdzās ar 17:14 mājinieku labā. Otrajā puslaika sākumā vadībā bija dobelnieki 18:16. Tad no 33.- 36. minūtei dobelnieki sešas reizes pēc kārtas nespēja pārspēt ogrēniešu vārtsargu Lauri Ozoliņu, kas deva iespēju viesiem ar Arvja Laganovska metienu panākt 18:18. Pie rezultāta 21:22, 7 metru soda metienu nerealizēja Nils Kreicbergs. 51. minūtē viesi vēl bija vadībā ar 26:24 un atkal mājinieki nespēja gūt 8 vārtus pēc kārtas, un arī vārtsargs nebija glābējs. Tas atļāva ogrēniešiem pārņemt vadību 30:24. Spēles gala rezultāts 26:32 (17:14). Vārti: Toms Lielais- 6, Ēriks Blūms- 5, Nils Kreicbergs- 4, Andis Ērmanis- 4(3), Kaspars Straume, Renāts Hovratovičs- 3 ,Kristers Ozols- 1.

Ar šo zaudējumu tenaxieši pārtrauca nezaudēto spēļu sēriju Latvijas čempionāta virslīgā. Divus gadus un astoņus mēnešus dobelnieki nezināja zaudējuma garšu 68 spēlēs pēc kārtas.

Jau šo trešdien, 24.02.2016., Tenax Dobele komandu gaida ne mazāk smaga spēle izbraukumā Vaiņodē.

Sestdien, 27.02.2016. plkst. 17:00, Dobeles Sporta hallē, Baltijas Līgas spēle Tenax Dobele- Granitas/Karys Kauna (LTU)