05.12.2013 13:44

„LSPA” nespējam uzvarēt – septītais zaudējums BHL

"/>

Trešdien, 1. decembrī, Dobeles „TENAX” komanda aizvadīja jau septīto Baltijas Handbola līgas regulārās sezonas turnīra spēli, kurā piedzīvoja kārtējo zaudējumu, piekāpjoties „LSPA” vienībai ar rezultātu 35:45 (16:23).

Viesi spēli iesāka pārliecinoši, un izvirzījās vadībā ar 1:3, taču pēc spēlētām piecām minūtēm noraidījumu saņēma „LSPA” spēlētājs Artis Kurmēns. „TENAX” izmantojot vairākumu, ātri vien izlīdzināja rezultātu – 3:3.
Atkal spēlējot vienlīdzīgos sastāvos, „LSPA” izdevās gūt jau piecu vārtu pārsvaru (3:8). Cenšoties glābt situāciju, Dobeles treneris Aigars Lazdiņš pieprasīja minūtes pārtraukumu. Tas nepalīdzēja, un, pateicoties veiksmīgiem ātrajiem uzbrukumiem un labai saspēlei aizsardzībā, puslaika vidū viesi bija panākuši +6 – 6:12.
Brīdi vēlāk noraidījumu izpelnījās arī „TENAX” hanbolists Kaspars Bilkštis, taču šoreiz tas nepalīdzēja viesiem palielināt pārsvaru – desmit minūtes pirms puslaika beigām rezultāts bija 9:15. Savukārt dobelnieka Didža Cālberga noraidījums brīdi vēlāk „LSPA” ļāva rezultāta starpību palielināt līdz +8 – 11:19.
Turpmākajās minūtēs „TENAX” izdevās nedaudz samazināt rīdznieku pārsvaru, un pirmais puslaiks tika noslēgts ar rezultātu 16:23 „LSPA” labā.
Atsākot spēli, Dobeles komandai izdevās pietuvoties pretiniekiem līdz piecu vārtu starpībai (20:25), taču „LSPA” ātri vien pārsvaru atguva – 20:27. Pēc nepilnām sešām spēlētām minūtēm otrajā puslaikā diskvalifikāciju izpelnījās „LSPA” spēlētājs Normunds Blome. Tas palīdzēja mājiniekiem tuvākajās pāris minūtēs atkal pietuvoties viesiem – 23:27.
Turpinājumā, gūstot četrus bezatbildes vārtus, „LSPA” jau atkal atguva astoņu vārtu pārsvaru, un otrā puslaika vidū sasniedza lielāko atrāvienu šajā spēlē – +9 (24:33). Pie šāda rezultāta minūtes pārtraukumu atkal pieprasīja Dobeles komanda. Taču „LSPA” bija neapturami, sasniedzot +12 deviņas minūtes pirms spēles beigām – 27:39. Atlikušajās minūtēs spēles gaita nemainījās, un „TENAX” atzina viesu pārākumu ar rezultātu 35:45.
Šovakar „LSPA” sastāvā dažādu iemeslu dēļ nespēlēja Kaspars Lisovskis, Guntars Lejnieks un vārtsargs Helmuts Tihanovs, savukārt  “TENAX” joprojām nespēlē Edgars Štelfs un Sergejs Kalniņš.
„TENAX”: Krastiņš 6, Straume 6, Bisenieks 5, Auziņš 4, Lībergs M. 4, Cālbergs 4, Grandbergs 2, Pintāns 2, Bilkštis 1, Alps 1.
„LSPA”: Arājs 12, Vadzītis 11, Kurmēns 7, Ērmanis 5, Rūtiņš , Eglītis 2, Černousovs 2, Blome 2.