06.12.2013 07:13

LATVIJAS ČEMPIONI BRAUC UZ DOBELI

"/>

Jaunā gada pirmajā spēlē, ,,Tenax,, komanda svinēja uzvaru par HK Vaiņode, kura šobrīd atrodas 4. vietā Latvijas čempionātā.

Dobelnieku rindās šajā spēlē nespēlēja vairāki vadošie spēlētāji, kuri guvuši traumas , Aleksandrs Krastiņš, Kaspars Straume, Egils Politers, Aigars Bisenieks ,Toms Īle. Tomēr tas nespēja radīt šaubas par dobelnieku spēka pārākumu. Neskatoties uz kārtējām savām kļūdām , dobelnieki pārliecinoši uzvarēja pirmo puslaiku 18:13. Arī otrajā puslaikā, izmantojot visus pieteiktos spēlētājus, dobelnieki panāca pat +9 vārti pārsvaru. Un tā Latvijas čempionāta otrā apļa pirmajā spēlē tika gūta uzvara 36:30 (18:13) Vārti: Oskars Arājs-9, Nils Kreicbergs-6, Renārs Kozlovskis-5, Gints Grandbergs-5, Ansis Bilkštis-3,Arvis Juzups-3, Kristaps Krivmanis-2, Kristaps Pintans, Aigars Vilciņš,Renats Hovratovičš- 1.Vārtus sargāja Ivars Lācis.

Jau sestdien , 26.01., plkst. 16.30, Dobeles Sporta hallē , TENAX pretinieki būs Latvijas čempioni SK ,,LATGOLS,,

Pirmajā spēlē Ludzā , dobelnieki zaudēja. Arī šoreiz būs jāiztiek ar nepilnu sastāvu. Ludzas komandā klāt ir spēlētājs no Krievijas, kas noteikti tikai pastiprinās komandas spēli. Tomēr dobelnieki ir gatavi cīnīties, un tapēc gaida savus fanus un atbalstītājus.