05.12.2013 13:47

Latvijas čempionāts un Latvijas kauss ir beidzies

Latvijas čempionāts ir jau beidzies, un ar latvijas kausa izcīņas spēlēm noslēdzas arī šī sezona. Latvijas kausa pusfinālā spēlēt ,izcīnot uzvaras pār pretiniekiem, iekļuva Jūrmalas Sports un HK Vaiņode, kur pretim stājas ,,Tenax, un LSPA. Pirmajā pusfinālā, TENAX, spēlējot bez vairākiem pamata sastāva spēlētājiem, grūtā spēlē uzvarēja Jūrmalas komandu 29:27(15:13).

Vārtus guva : Gints Apals-8(3), Didzis Cālbergs-6, Aigars Lazdiņš-5, Aigars Bisenieks-2, Jānis Lībergs-2,Uģis Samulis-2, Gints Grandbergs-1, Arturs Meluškans-1, Kristaps Pintāns-1, Sandis Lepers -1. Jūrmalniekiem rezultatīvākais bija aucenieks Kristaps Ence -7. Otrajā pusfinālā  LSPA  pārliecinoši uzvarēja HK Vaiņode komandu-38:24(19:15). Spēlē par 3. vietu Jurmala uzvarēja HK Vaiņodi 35:25(18:9). Finālā spēlēja šīs sezonas sīvākie konkurenti LSPA  un Tenax komandas Spēles sākums piederēja LSPA komandai ,kas ieguva vadību8:2, Tikai 12. minūtē dobelnieki sāka ķert rokā LSPA, bet tuvāk par 3.vartiem nespēja pietuvoties. Puslaiks 11:15-LSPA. Arī otrā puslaika sākumā, LSPA panāca 8.vārtu pārsvaru. , kuru samazināt dobelniekiem šajā sastāvā , arī labi cīnoties aizsardzībā, nebija pa spēkam. Tā arī šogad LSPA izcīnīja Latvijas kausu uzvarot 31:22(15:11). Varti: Didzis Cālbergs-5, Gints Grandbergs-4, Nauris Auziņš-4, Gints Apals-4(2), Aigars Bisenieks-3, Aigars Lazdiņš-1, Aigars Vilciņš-1. Šajā spēlē par labākajiem tika nominēti no Tenax Edgars Štelfs, LSPA- Artis Kurmēns, kurš bija arī rezultatīvākais ar 8.vārtiem.     Pēc spēles  Dobeles novada  priekssēdetājs Andrejs Spridzāns un sporta dzīves vadītāja Vera Eriksone pasniedza  bronzas medaļas Dobeles SS jauniešu komandai , un par izcīnīto 2. vietu Latvijas Čempionātā ,pasniedzot Kausu un sudraba medaļas sveica TENAX (Dobele) vīriešu komandu.

Līdz ar to ir noslēgusies šī sezona, kurā atkal dobelnieki  bija ļoti tuvu  tam ,lai varētu izcīnīt Latvijas Čempiona titulu, bet sports ir sports un tikai ļoti neveiksmīgai sezonai traumu ziņā šis uzdevums nebija pa spēkam. Sezonas vidū uz Vāciju spēlēt aizbrauca komandas līderis Mārtiņš Lībergs. Jau sezonas sākumā traumas guva Kaspars Straume(joprojām ārstējas), Kaspars Bilkštis (ārstējas) , pēdējā Latvijas čempionāta spēlē ceļa traumu guva Aleksandrs Krastiņs.Jau pirms Jaunā gada ļoti smagu traumu ieguva  Sergejs Kalniņš,kurš līdz ar to vairs nespēlēs. Arī komandas garākais spēlētājs Andris Alps(2.05), pameta treniņus.  Tomēr priecē tas ,ka komandā ir rezerves, tikai lai sasniegtu normālu līmeni ir vēl daudz jātrenējas. Tagad komanda līdz jūnijam trenēsies fiziskos treni’ņus, bet ar jūliju jau nopietni gatavosies jaunajai sezonai. Jaunajā sezonā ļoti iespējams ka komanda iegūs citu seju, jo var parādīties jauni spēlētāji.   Komanda  saka lielu pateicību saviem atbalstītājiem SIA Tenax, Latvijas Valsts meži, Dobeles novada pašvaldībai, GPU Nākotne, AF Tērvete, SIA Lūcija,RPIU Sigma, kā arī visiem kas Dobeles Sporta hallē atbalstīja komandu Latvijas Čempionāta un Baltijas Līgas  spēlēs.