14.05.2023 20:23

Latvijas čempionātā vīriešu virslīgā triumfē ZRHK Tenax Dobele

Latvijas čempionātā vīriešu virslīgā aizvadītas cīņas par medaļām. Uzvarā pār MSĢ par čempioniem kronēti ZRHK Tenax Dobele handbolisti.

Spēlē par 1. vietu pret jaunajiem Murjāņu ģimnāzijas handbolistiem, pieredzējusī komanda ZRHK Tenax Dobele visus spēles laiku noturējās vadībā. Tomēr Murjāņu ģimnāzisti godam cīnijās līdz pat spēles beigām.

Teju visu pirmo puslaiku Murjāņu ģimnāzisti noturēja trīs vārtu deficītu, tomēr puslaikā devās ar -5 (12:17). Otrā puslaika gaitā ZRHK Tenax Dobele attālinājās drošā vārtu attālumā, lielāko starpību sasniedzot jau 54. minūtē (34:22).

Savu handbola karjeru šovakar noslēdza pieredzējušais ZRHK Tenax Dobele spēlētājs Egils Politers.

• MSĢ – ZRHK Tenax Dobele 25:34 (12:17)

MSĢ  Valdis Kalniņš 10/16, Rauls Erlends Serafimovičs 4/7, Jevgeņijs Rogonovs 4/6, Mārtiņš Misulis 2/2

ZRHK Tenax Dobele – Ņikita Pančenko 7/9, Antons Šuleiko 7/9, Nils Kreicbergs 6/12, Linards Usāns 4/4, Egils Politers 3/3, Kristers Plūme 2/3