26.02.2014 16:39

Latvijas čempionātā uzvaras

"/>
      15.02.2014. Dobeles Sporta hallē, dobelnieki uzņēma 3. vietas komandu, HK OGRE, ar kuru pirmajā spēlē cīnījās neizšķirti 27:27. Arī šī spēle sākās ar ogrēniešu pārākumu, kuri izmantoja dobelnieku vājo spēli uzbrukumā. Puslaiks beidzās ar viesu pārsvaru – 10:7. Otrā puslaika 33. minūtē pēc Bisenieka un Grandberga metieniem, dobelnieki panāca 12:12. Tomēr viesi turpināja cīnīties, un 43. minūtē atkal izlīdzināja rezultātu – 15:15. Beidzot dobelnieki sāka veidot labu spēli, un 10 minūtēs guva 7 vārtus, ļaujot pretiniekam gūt tikai vienus – 22:16. Jau jūtot uzvaru, dobelnieki atkal beigas nospēlēja paviršāk, tomēr uzvaru no savām rokām neizlaida – 24:20 (7:10).
Vārti: Krastiņš-5, Grandbergs , Ērmanis -4, Blūms -3, Bilkštis, Bisenieks -2, Arājs,Krivmanis, Straume, Juzups -1
22.02.2014. TENAX komanda aizvadīja spēli Vaiņodē , tiekoties ar 6. vietas komandu HK VAIŅODE. Dobelnieki spēlēja bez vairākiem pamata sastāva spēlētājiem, tomēr tas spēles gaitu neiespaidoja. Mājinieki savu skatītāju priekšā gribēja tikai uzvaru, tomēr komandu spēku samērs šobrīd stipri atšķiras. Jau spēles sākumā dobelnieki izvirzījās vadībā, neļaujot pietuvoties pretiniekam, uzvarot puslaikā 15:10. Otrajā puslaikā vaiņodieši guva tikai 6 vārtus, un TENAX svinēja pārliecinošu uzvaru 33:16(15:10).
Vārti: Ērmanis, Krivmanis -5, Kreicbergs, Krastiņš, Grandbergs -4, Blūms, Juzups -3, Arājs, Straume -2, Štelfs -1.
Latvijas čempionātā TENAX joprojām ir līdera godā, vēl nezaudējot nevienā spēlē. Līdz izslēgšanas cīņām , dobelniekiem atlikušas vēl 4 spēles.
Jau šo sestdien, 01.03.2014., Dobeles Sporta hallē, plkst. 17.00, TENAX uzņems Rīgas ASK/LU komandu .