fbpx
02.04.2014 09:51

Latvijas čempionātā sākās izslēgšanas spēles

Dobeles  TENAX  handbola komanda, 01.aprīlī izbraukumā, 1/4 izslēgšanas spēlēs līdz 2 uzvarām, Ulbrokas sporta zālē, tikās ar RTU(Rīga) komandu. Jau divās iepriekšējās spēlēs, Latvijas čempionāta ietvaros, pārliecinošas uzvaras svinēja dobelnieki- 35:11(19:6) un 35:26(18:11). Arī šajā spēlē, pirmajās minūtēs  vadībā ar 2:0 izvirzījās  rīdzinieki, bet nākošos vārtus spēja gūt tikai pēc 20 minūtēm, kad rezultāts jau bija 13:2 dobelnieku labā. Arī puslaiks beidzās ar dobelnieku graujošu pārsvaru 18:6. Otrajā puslaikā nekas nemainījās, jo rīdzinieki līdz 40. minūtei spēja gūt tikai 2 vārtus, un dobelnieki bija vadībā 28:8. Ļaujot spēlēt visiem spēlētājiem, izdarot biežas maiņas, dobelnieki sāka spēlēt vienkāršāk, kas deva iespēju brīvāk uzbrukt mājinieku līderim Mārim Grēberim(guva 8 vārtus), un RTU  atlikušajās spēles 20 minūtēs iemeta  vēl 8 vārtus. Un tā pirmā izslēgšanas  spēlē  stabilu uzvaru guva dobelnieki 41:16(18:6). RTU rindās nebija vairāki saslimuši spēlētāji. Arī dobelnieku sastāvā nebija 5 spēlētāji ( Kaspars Straume, Nils Kreicbergs, Egils Politers, Aigars Bisenieks un Emīls Kurzemnieks),  Vārti:   Grandbergs- 8, Arājs-7, Ērmanis- 7(2), Bilkštis-4, Juzups-4(1), Blūms-3, Krastiņš- 3, Krivmanis-3, Plonis-1, Štelfs-1, Batalovs-0. Vārtus sargāja Ivars Lācis un Jānis Piņķis.
Atbildes spēle Dobeles Sporta hallē , svētdien, 06.aprīli, plkst. 14.00.