05.12.2013 13:46

Izšķirošā spēle par Latvijas čempiona titulu

Neskatoties uz daudzajām spēlētāju traumām. dobelnieki joprojām Latvijas čempionātā saglabā līderu pozicijas. Arī svētdien, 27.02., tika pārliecinoši pieveikta SC Ogre komanda.

Šajā spēlē nespēlēja Kristaps Pintāns, Kaspars Bilkštis, Nauris Auziņš, Arturs Meluškāns, Gints Grandbergs. Laikam arī šajā sezonā nespēlēs Kaspars Straume, un noteikti vairs nespēlēs Sergejs Kalniņš. Laukumā pamata sastāvā gāja treneris Aigars Lazdiņš, vadot saspēli izkārtoja labas pozicijas Aleksandram Krastiņam, Jānim Lībergam , kuriem atlika tikai gūt vārtus. Spēles sākums pilnīgi piederēja dobelniekiem, kas 10. minūtē panāca jau 9. vārtu pārsvaru -9:0, bet 15.minūtē jau 16:3. Labi šo spēli aizvadīja Aigars Vilciņš, spēlējot pa kreiso malu pirmajā puslaikā gūdams 5.vārtus.Dobelnieki izdarīja vairākas maiņas, kas spēli  padarīja līdzīgāku, tomēr nedodot ogreniešiem nekādas cerības. Puslaiks 27:13. Arī otrais puslaiks dobelniekiem  neradīja nekādas problēmas, uzvarot šo spēli pārliecinoši 46:23 (27:13), saglabājot līderu pozīcijas Latvijas čempionātā.    Jau šo trešdien, 02.03. plkst.19.00, Dobeles Sporta hallē,  ,,Tenax,, aizvadīs izšķirošo spēli par Latvijas čempiona titulu ar LSPA komandu, kura ir pašreizējā Latvijas čempiona titula turētāja. Šajā komandā arī spēlē trīs aucenieki Oskars Arājs, Andis Ērmanis, Egils Politers, kuri ir aizdoti uz mācibu laiku no ,,Tenax,, komandas. LSPA komandā viņi ir arī vieni no vadošajiem spēlētājiem. LSPA komandā arī spēlē Latvijas izlases spēlētāji  Helmuts Tihonovs, Artis Kurmēns, Edgars Vadzītis. Dobelniekiem šī būs ļoti grūta spēle, jo komandai nevarēs palīdzēt traumas guvušie spēlētāji un pietrūkst arī komandas balsts Mārtiņš Lībergs, kurš tagad spēlē Vācijā. Tomēr ceram uz savas zāles sienām un līdzjutēju atbalstu, lai gūtu uzvaru.