05.12.2013 13:43

Grūta, bet pārliecinoša uzvara Ogrē

"/>

5214606208_9d690c990e_z

Svētdien, 28. novembrī, Dobeles „TENAX” aizvadīja kārtējo Virslīgas regulārā turnīra maču, izbraukumā tiekoties ar HK „Ogre”. Smagā cīņā dobelniekiem tomēr izdevās gūt pārliecinošu uzvaru ar 28:16 (12:12).

Lai arī spēles rezultātu atklāja „TENAX” handbolisti, spēles piektajā minūtē mājinieki izvirzījās vadībā ar 1:2. Tomēr pēc precīziem metieniem Ginta Grandberga un Kristapa Pintāna izpildījumā, vadība tika atgūta – 3:2.
Pirmā puslaika vidū dobelnieki jau bija iekrājuši trīs vārtu pārsvaru (7:4), ko HK „Ogre” teju izdevās dzēst (7:6), taču „TENAX” ātri vien to atguva – pēc 20 spēlētām minūtēm rezultāts bija 9:6.
Divu minūšu noraidījumu izpelnījās dobelnieks Andris Alps, un iegūto vairākumu veiksmīgi izmantoja Ogres komanda, samazinot viesu pārsvaru līdz vienam vārtam – 9:8. Pie šāda rezultāta mājienieku trenere Natālija Kudrjavceva pieprasīja minūtes pārtraukumu.
Atgriežoties laukumā, HK „Ogre” izdevās izlīdzināt rezultātu un drīz vien arī pārņemt vadību – 11:10. Atlikušajās piecās minūtēs līdz pirmā puslaika beigām Dobeles „TENAX” izdevās panākt neizšķirtu rezultātu – 12:12.
Atsākot spēli, Ogres komanda atkal izvirzījās vadībā, bet Aleksandrs Krastiņš no „TENAX” saņēma noraidījumu. Spēlējot mazākumā, dobelniekiem tomēr izdevās izlīdzināt rezultātu un atkal panākt neizšķirtu – 13:13.
Turpmākās minūtes rezultāts ritēja punkts punktā, vadībā izvirzoties te Ogres, te Dobeles komandai.  Spēles  41. minūtē pie rezultāta 17:16 noraidījumus saņēma gan HK “Ogre”, gan Dobeles spēlētāji. Spēlējot jau atkal vienlīdzīgos sastāvos, „TENAX” izdevās gūt līdz šim lielāko pārsvaru – 21:16.
Nākamās četras spēles minūtes rezultāts palika nemainīgs līdz neveiksmīgu uzbrukumu sēriju pārtrauca Dobeles handbolisti, spēles atlikušajās minūtēs gūstot septiņus vārtus pēc kārtas un palielinot savu pārsvaru līdz +12.
„TENAX” vārtos lieliski spēlēja Ivars Lācis, ko Ogres handbolistiem otrā puslaika laikā izdevās pārspēt tikai četras reizes. Spēle noslēdzās ar pārliecinošu Dobeles komandas uzvaru ar rezultātu 28:16.
Rezultatīvākais spēlētājs „TENAX” rindās ar deviņiem gūtiem vārtiem bija Gints Grandbergs, savukārt Ogres komandai sešus vārtus guva Andris Pozņaks.
„TENAX” rindās savainojumu un slimību dēļ šajā mačā nespēlēja Artūrs Meluškāns, Kaspars Bilkštis, Kaspars Straume, Sergejs Kalniņš un Edgars Štelfs.
„TENAX”: Grandbergs 9, Apals 4, Bisenieks 3, Krastiņš 3, Lībergs J. 3, Cālbergs 2, Auziņš 1, Pintāns 1.
HK „Ogre”: Pozņaks 6, Avotiņš 4, Dravnieks 2, Cīrulis 2, Brūveris 1, Abiks 1.