08.05.2014 09:17

Finālsēriju Dobeles Tenax turpina ar uzvaru

"/>

07.maijā Ogrē turpinājās Latvijas čempionāta finālspēles  līdz trīs uzvarām vienai no komandām. Pirmajā spēlē dobelnieki, uzvarot spēli Dobelē, izvirzījās vadībā ar rezultātu 1:0. Dobelnieki tiek uzskatīti par favorītiem, tikai tā nedomā ogrēnieši, kas atbildes spēlei Ogrē bija labi sagatavojušies, un dobelniekus no zaudējuma glāba cīņas spars un arī sportiskā veiksme. Skatītāju pārpildītajā Ogres sporta zālē, spēli veiksmīgāk uzsāka dobelnieki, izvirzoties vadībā ar 8:5. Tomēr, kad dobelnieki nespēja 6 reizes pēc kārtas pārspēt ogrēniešu jauno vārtsargu Lauri Ozoliņu, izlīdzinājumu, pēc tam arī uzvarētu puslaiku, izcīnīja mājinieki ar 12:13. Otrā puslaika sākumā, neizšķirtu rezultātu 13:13 panāca Andis Ērmanis, bet vadībā nostiprināties joprojām neļāva dobelnieku kļūdas aizsardzībā un vājā spēle uzbrukumā. Viss otrais puslaiks, aizritēja ļoti sīvā un līdzīgā cīņā, nespējot nevienai no komandām, pārņemt vadību savās rokās. Spēles 57. minūtē ar 28:27  vadībā bija mājinieki. Aleksandrs Krastiņš panāk 28:28. Spēles pēdējā minūtē uzbruka ogrēnieši, un viņu līderis Arvis Laganovskis, metot pa vārtiem, trāpa dobelnieku blokā, kas deva iespēju Oskaram Arājam aizskriet ātrajā uzbrukumā, un ar teicamu metienu, divas sekundes pirms spēles beigu signāla, gūt uzvaras vārtus dobelnieku labā – 29:28(12:13). Līdz ar šo uzvaru, Tenax finālsērijā izvirzījās vadībā ar 2:0. Vārti: Arājs, Politers -6, Krastiņš -4, Ērmanis, Straume -3, Bilkštis, Blūms, Kreicbergs -2, Bisenieks -1.
Jau 09.maijā, piektdien, plkst.19.00, Ogrē, trešā, var būt arī izšķirošā spēle , par Latvijas čempiona titulu. Visās dobelnieku uzvarās ļoti daudz palīdzēja komandas līdzjutēji un fani, kas arī cerams būs kopā ar komandu šajā spēlē Ogrē.