07.12.2015 09:33

Dobelniekiem uzvaras handbola virslīgā un 1. līgā

"/>

Tenax Dobele vīriešu handbola komanda sestdien, 05. decembrī spēlēja izbraukumā Ogrē ar SC Ogre/Miandum komandu. Dobelnieki bija gandrīz savā optimālajā sastāvā, tomēr spēles sākumā ogrēnieši izvirzījās vadībā ar 4:1. Iespēlējās arī dobelnieki un jau 15. minūtē panāca 6:6. Iemetot 7 vārtus pēc kārtas, panāca jau sev labvēlīgu rezultātu 13:7. Puslaika galotnē mājinieki starpību samazināja un puslaiks beidzās 14:10 tenaxiešu labā. Otrajā puslaikā dobelnieki panāca 17:11. Tad sekoja mājinieku ofensīva uz ko dobelnieki nespēja atbildēt, slikti nospēlējot aizsardzībā un nespēdami uzbrukumā pārspēt ogrēniešu vārtsargu. 57. minūtē rezultāts bija 21:21. Tomēr spēles beigu daļā dobelnieki nospēlēja precīzāk un uzvarēja ar rezultātu 24:21(14:10). Šī bija jau 62. nezaudētā spēle Latvijas čempionātā un 11. uzvara šajā sezonā. Vārti: Andis Ērmanis5(1), Toms Lielais, Kristaps Krivmanis, Emīls Kurzemnieks, Nils Kreicbergs- 3, Aleksandrs Krastiņš, Ēriks Blūms, Kaspars Straume- 2, Egils Politers- 1.
Svētdien  svarīgu uzvaru izcīnīja arī 1. līgas komanda Dobele/Tērvete, kas izbraukumā uzvarēja RTU-S komandu
ar 25:23(12:12)Vārti : Jānis Zvejnieks- 8, Nils Miķelsons- 6, Mārtiņš Jermacāns- 5, Intars Jomants -3, Renārs Kozlovskis- 2, Renāts Hovratovičs- 1. Vēl spēlēja Mārcis Mežulis, Ričards Mucinieks, Edvīns Ozoliņš. Vārtos Uldis Jansons un Emils Granauskis.
Jau šo trešdien, 09. decembrī, plkst. 19:30, Dobeles Sporta hallē spēl
ēs Tenax Dobele – HK Vaiņode, bet jau sestdien Tenax Dobele dosies Baltijas līgas izbraukuma spēlē uz Lietuvu ar Kauņas Granitas Gaja/Karys komandu.

Kluba vadība un spēlētāji izsaka dziļu līdzjūtību Aleksandram Krastiņam tēvu pēkšņi zaudējot.