06.12.2013 06:45

Dobelniekiem neizšķirts pret ”Jūrmalas Sportu”

"/>

Ceturtdien Latvijas handbola Virslīgas čempionāta vienīgajā spēlē spēkiem mērojās Dobeles ”Tenax” un ”Jūrmalas Sports”. Spēlei ritot aizraujošā cīņā, uzvarētājs tā arī netika noskaidrots – 28:28.

Šī bija abu komandu otrā tikšanās reize Latvijas čempionāta otrā posma ietvaros un trešais duelis, ieskaitot maču, kas tika aizvadīts Virslīgas pirmajā etapā. Abos iepriekšējos mačos uzvaru izcīnīja dobelnieki, taču, zinot, ka Jūrmalas komanda otro apli aizvada ļoti labi un ”Tenax” komandai ne reizi vien Spuņciema zālē sagādātas lielas galvassāpes, bija paredzama interesanta un aizraujoša spēle.

Tā tas arī notikās, ne viena, ne otra komanda nevēlējās atdot iniacitīvu, un spēle ritēja saspringtā cīņā. Pēc pirmā puslaika vienu vārtu pārsvars bija jūrmalniekiem (14:13), taču tas absolūti vēl neko negarantēja. Arī pēc pārtraukuma abas vienības cīnījās godam, mačs ritēja punkts punktā, un neilgi pirms mača beigām rezultāts bija 28:28. Tiesa, kā vēlāk izrādījās, abām komandām vēl bija iespēja izcīnīt uzvaru. Ja Dobeles komandas rindās savu izdevību neizmantoja Gints Grandbergs, tad laukuma otrā galā līdz ar spēles pēdējām sekundēm gar pašu vārtu stabu bumbu garām raidīja Rolands Ivanovs.

Mājinieku rindās desmit vārtu guvumi Edvīnam Latkovskim, bet Rolandam Ivanovam seši precīzi metieni. Tikmēr ”Tenax” komandā septiņi gūti vārti Nika Sproģa kontā, bet sešas reizes jūrmalnieku cietoksni iekaroja Aleksandrs Krastiņš.

Vārtu guvēji ”Tenax” sastāvā: Sproģis 7, Krastiņš 6, Grandbergs 5/1, Politers 4, Juzups 2, Bisenieks 2, Vilciņš 1, Cālbergs 1.

Pēc šī neizšķirta ”Tenax” joprojām saglabā pirmo vietu čempionāta tabulā. Otrajā aplī aizvadot četras spēles, dobelnieki iekrājuši septiņus punktus.