07.03.2016 08:49

Dobele/Tērvete uzvar 1. līgā

/var/www/html/wp-content/themes/zrhk2021/single.php on line 21
"/>

05.03.2016., Dobelē, 1. līgas komanda Dobele/Tērvete, Final-6 spēlē, uzņēma Stopiņu NHK  komandu. Dobelniekiem nevarēja palīdzēt vairāki MSĢ audzēkņi, kuriem bija spēle LAT- 98 komandā. Arī vairāki spēlētāji jau bija aizvadījuši virslīgas spēli Tenax komandas sastāvā. Spēles sākumā vadībā izvirzījās mājinieki, bet 15. minūtē viesi panāca neizšķirtu 6:6. Tad mājinieki, pateicoties labai spēlei vārtos Uldim Jansonam un neapturamam uzbrukumā Artim Križjum (7 vārti 1. puslaikā), dobelnieki puslaiku pabeidza savā labā ar 13:10. Arī otrajā puslaikā viesi nespēja apdraudēt mājinieku uzvaru, kuri otro puslaiku aizvadīja stabili, turēdamies 2-3 vārtus priekšā, uzvarot visā spēlē ar rezultātu 29:23(13:10). Vārti: Artis Križjus- 10, Jānis Zvejnieks- 6, Nils Miķelsons- 5, Renārs Kozlovskis- 3, Intars Jomants- 2, Renāts Hovratovičs, Ričards Mucinieks, Kristaps Plonis- 1, Edgars Krievinš, Ingus Jonuška. Vārtos Uldis Jansons un Emīls Granauskis.

Pēc šīs uzvaras Dobele/Tērvete komanda FINAL-6 grupā ar 6 punktiem pacēlās uz 2. vietu.

Līderos ir Skrīveri/Aizkraukle komanda ar 8 punktiem, kuriem izbraukuma spēlē dobelnieki zaudēja ar 24:27. Par sešiem punktiem ir arī Jūrmalas Sports- 2 un Latgols Juniori komandām, bet sliktāka vārtu attiecība. Tad seko Stopiņu NHK- 4. punkti un Ulbrokas SK- 0.

Nākošā spēle ar līderiem, Skrīveri/Aizkraukle, Dobelē, 19.03.2016. plkst. 17:00.

Sestdiena Dobeles komandām bija uzvaru diena, jo arī sieviešu komanda REIR Dobele, svarīgā spēlē Ludzā uzvarēja SK Latgols ar 26:21, apsteidzot to un ieņemot Latvijas čempionāta tabulā 2. vietu.