03.12.2013 00:55

Dobeles „TENAX” uzvar arī „Jūrmalas Sports” un iekļūst Rīgas čempionāta finālā

"/>

Trešdien, 22. septembrī, Dobeles „TENAX” izcīnīja trešo uzvaru Rīgas atklātajā čempionātā handbolā, ar 31:26 (16:12) pārspējot „Jūrmalas Sports” handbolistus.

Spēles pirmajās minūtēs izteikti pārāki bija Dobeles handbolisti, rezultātu atklājot ar trīs vārtu guvumu, bet spēles 10. minūtē sasniedzot jau piecu punktu pārsvaru – 6:1. „Jūrmalas Sports” komandas kļūdas uzbrukumā un aizsardzībā ļāva „TENAX” sasniegt pat astoņu vārtu pārsvaru – 12:4 -, taču līdz ar puslaika beigām jūrmalniekiem to izdevās samazināt līdz četriem – 16:12.
Atgriežoties laukumā pēc pārtraukuma, komandas demonstrēja līdzīgus spēku samērus, taču drīz vien Dobeles „TENAX” sāka atrauties, 10 minūtes pirms spēles beigām izvirzoties vadībā ar astoņu vārtu pārsvaru – 28:20. Jūrmalas handbolistiem atlikušajās spēles minūtēs tikai nedaudz izdevās pietuvoties mājiniekiem, taču ar to nepietika, lai uzvarētu. Dobeles „TENAX” handbolisti svinēja uzvaru ar 31:26.
Rezultatīvākais uzvarētājiem ar astoņu vārtu guvumu bija Kaspars Bilkštis, savukārt jūrmalnieku rindās pa pieciem punktiem guva Artis Laganovskis un Edvīns Latkovskis.
Pirmā puslaika sākumā spēlētāji demonstrēja ļoti labu spēli, taču pēc dažām maiņām tā pajuka, un tas ietekmēja arī rezultātu,” komentē Dobeles komandas galvenais treneris Ivars Zariņš. „Pāris spēlētājiem neizdodas parādīt stabilitāti savā sniegumā, kā arī joprojām gaidām, kad būs pieejami visi spēlētāji.
Uzvara šajā spēlē nodrošina Dobeles „TENAX” komandai pirmo vietu B grupā Rīgas atklātajā čempionātā. Līdz ar to dobelnieki iekļūst turnīra finālā, un mačā par pirmo vietu tiksies ar „LSPA” handbolistiem, kas ar 34:22 pārspēja „RTU” komandu. Fināla spēle notiks 2. oktobrī, plkst. 17:20 ASK zālē Rīgā.
„TENAX”: Bilkštis 8, Lībergs M. 6, Auziņš 5, Grandbergs 4, Kalniņš 3, Alps 3, Krastiņš 1, Pintāns 1.
„Jūrmalas Sports”: Laganovskis 5, Latkovskis 5, Ivanovs 4, Ence K. 3, Vizbelis 2, Narme 2, Ence R. 2, Korzāns G. 2, Korzāns E. 1.