15.09.2014 07:19

Dobeles Tenax- trīskārtējie Rīgas čempioni.

/var/www/html/wp-content/themes/zrhk2021/single.php on line 21
"/>

Svētdien, 14. septembrī, Tenax komanda Ulbrokas sporta zālē, trešo gadu pēc kārtas uzvarēja Rīgas atklātajā čempionātā. Līdz fināla spēlei, dobelnieki sagrāva HK Stopiņi ar rezultātu 50:15 (24:4) un pārliecinoši uzvarēja Jūrmalas Sports komandu ar rezultātu 31:23 (17:9). Izšķirošajā finālspēlē, dobelnieku pretinieki bija Latvijas čempionāta otrā spēcīgākā komanda HK Ogre/Miandum, kura savā grupā uzvarēja LAT-98 un Celtnieks/LSPA komandas.
Tenax komanda uz šo spēli, pirmo reizi šajā sezonā, bija savā optimālajā sastāvā. Ogres komanda spēja turēties pretīm dobelniekiem tikai 5 minūtes ar rezultātu 3:2. Tad spēli savās rokās pārņēma dobelnieki, kas jau 11. minūtē panāca piecu vārtu pārsvaru (8:3). Dobelnieki veica vairākas spēlētāju maiņas, kas nekādi neiespaidoja spēles gaitu, pārliecinoši uzvarot puslaiku ar 17:8. Arī otrajā puslaikā ogrēnieši nespēja radīt draudus dobelniekiem. Ja arī pretinieki nokļuva līdz uzbrukuma metienam pa vārtiem, tad nespēja pārspēt labi vārtos spēlējošo Ivaru Lāci. TENAX uzvarēja pārliecinoši ar 33:19 (17:9), nosargājot trešo gadu Rīgas čempiona titulu.
Vārti: Oskars Arājs- 7(3), Egils Politers- 4, Arvis Juzups- 4(1), Ansis Bilkštis- 3, Ēriks Blūms- 3, Nils Kreicbergs- 3, Andis Ērmanis- 2, Aleksandrs Krastiņš- 2, Kaspars Straume- 2, Emīls Kurzemnieks- 2,Elvijs Lazda- 1. Vēl spēlēja Toms Lielais, Renats Hovratovičs, Kristaps Krivmanis, vārtus sargāja Ivars Lācis un Dainis Putra.
Trešo vietu, uzvarot Jūrmalas Sports komandu ar 25:17 (14:8), izcīnīja Celtnieks/LSPA komanda.
Labāko spēlētāju balvas saņēma Egils Politers, Ēriks Blūms un Emīls Kurzemnieks.
20. septembrī sākas Latvijas čempionāta spēles. Tenax savu pirmo spēli aizvadīs Dobelē, 24. septembrī, plkst. 19.00, pret LAT- 98 komandu.
27.septembrī, Dobeles Sporta hallē, plkst 15.00 spēlēs Dobeles SS/REIR un Salaspils SS komandas, bet plkst. 17.00 Tenax uzņems HK Ogre/Miandum komandu.