12.02.2014 09:34

Dobeles Tenax joprojām bez zaudējumiem

"/>

08.02., Rīgā, ASK zālē, dobelnieki, izbraukuma spēlē, tikās ar saviem sīvākajiem konkurentiem Latvijas čempionātā, CELTNIEKS/LSPA (Rīga) komandu. Pirmās kārtas spēlē, kas notika Dobelē, komandas sīvā cīņā spēlēja neizšķirti – 27:27. Arī šī spēle bija ļoti principiāla, kas noteiks, vai dobelnieki turpinās spēlēt bez zaudējumiem, vai rīdzinieki būs tie, kas uzvarēs un kļūs atkal par čempionāta līderiem. Spēles sākumā, abām komandām labi cīnoties aizsardzībā, ļoti piepalīdzot abu komandu vārtu vīriem, rezultāts 12. minūtē bija tikai 2:2. Rīdzinieku vārtus sargāja Latvijas izlases vārtsargs Raitis Puriņš, bet dobelnieku pieredzējušais Ivars Lācis. Spēles turpinājumā, no 12 – 16. minūtei, kad dobelnieki slikti nospēlēja uzbrukumā, pieļaujot daudz tehnisku kļūdu, ko izmantoja rīdzinieki, kas ātrajos uzbrukumos panāca 8:2. Dobelnieki turpināja cīnīties, un 24.min., pēc Grandberga metiena panāca 7:9. Puslaiks noslēdzās par labu rīdziniekiem – 13:11. Jau otrā puslaika sākumā, dobelnieki, ar Arāja vārtu guvumu, rezultātu izlīdzināja – 14:14. Tad 7 metru soda metienu nerealizēja Ērmanis, bet ar Bilkšta, Blūma un Straumes gūtajiem vārtiem, dobelnieki 41. minūtē izvirzījās vadībā – 20:16. Tad arī soda metienu neiemet Krastiņš, un 51. minūtē rīdzinieks Lejnieks atkal panāk neizšķirtu rezultātu – 22:22. Gūstot vārtus uzbrukumā Blūmam, Bilkštim un Grandbergam, kā arī atvairot vairākus ātros un bīstamos metienus Ivaram Lācim, dobelnieki panāk 25:23. Tad ļoti nepamatotas 2 soda minūtes  tiesneši piešķir Bilkštim, un rīdzinieki ar savu līderu Kurmēna un Laganovska palīdzību 58. minūtē panāk 25:25. Tomēr šajā spēlē, galotni precīzāk nospēlēja dobelnieki, kas ar Blūma un Ērmaņa gūtajiem vārtiem , panāca uzvaru šajā saspringtajā spēlē – 27:25 (11:13).Ļoti liels atbalsts bija līdzjutēji no Auces un Dobeles, kas Rigas zālē komandai radīja mājas zāles sajūtas.
Vārti: Blūms-6, Politers, Bilkštis, Ērmanis-4, Krastiņš -3, Grandbergs, Arājs, Straume -2.
TENAX šajā čempionātā vēl nav izbaudījis zaudējuma rūgtumu, bet divas reizes ir spēlēts neizšķirti, ar CELTNIEKS/LSPA un SC OGRE komandām.

Jau šo sestdien, 15.02.2014., plkst. 17.00, Dobeles Sporta hallē, būs saspringta spēle ar SC OGRE komandu, kuru dobelniekiem neizdevās uzvarēt iepriekšējā apļa spēlē Ogrē, spēlējot neizšķirti 27:27. Gaidām savus atbalstītājus un fanus.