03.12.2013 00:54

Dobeles „TENAX” izcīna otro uzvaru Rīgas čempionātā

"/>

Trešdien, 15. septembrī, savu otro uzvaru Rīgas atklātajā čempionātā izcīnīja Dobeles „TENAX” handbolisti, ar rezultātu 54:26 pārspējot „Jūrmalas Sports-2” komandu.

Spēles sākumā abas komandas demonstrēja vienlīdzīgus spēku samērus – veiksmīgi uzbrukumi mijās ar kļūdām aizsardzībā, taču rezultāts ritēja punkts punktā. Pēc nospēlētām vienpadsmit minūtēm neizšķirts – 7:7.
Pie šāda rezultāta Dobeles komandas treneris pieprasīja minūtes pārtraukumu, pēc kura, atgriežoties laukumā, mājinieki uzsāka pārliecinošu ofensīvu. Gūstot septiņus vārtus pēc kārtas, „TENAX” izvirzījās vadībā ar 14:7.
„Jūrmalas Sports-2” handbolisti atguvās, taču nespēja mazināt pretinieku pārsvaru – pirmais puslaiks tika noslēgts, mājiniekiem esot pārliecinošā vadībā ar 25:14. Dobeles komandas rindās rezultatīvākais spēlētājs bija Nauris Auziņš, gūstot 7 vārtus, no kuriem divi – veiksmīgi soda metieni.
Otrais puslaiks neviesa pārmaiņas spēles gaitā – lai arī Jūrmalas handbolisti centās samazināt pretinieku pārsvaru, tas neizdevās. Dobeles „TENAX” spēlētāji bija krietni pārāki un pakāpeniski palielināja vārtu pārsvaru, spēli noslēdzot ar rezultātu 54:26.
Rezultatīvākais uzvarētājiem ar 14 vārtu guvumu bija Nauris Auziņš, savukārt jūrmalnieku rindās pa pieciem vārtiem guva Aleksis Korejevs, Jānis Ķuze un Juris Rudevics.
Tā kā pretinieks šajā spēlē bija cita līmeņa, vienā brīdī spēle aizgāja pašplūsmā. Proti, spēlētāji vairs necīnījās, neparādīja savu labāko sniegumu,” Dobeles komandas sniegumu vērtēja „TENAX” galvenais treneris Ivars Zariņš. „Nākamā spēle pret „Jūrmalas Sports” būs atbildīgāka, un tajā varēsim redzēt komandas patieso sniegumu.”
Dobeles „TENAX” handbolistiem šī bija jau otrā uzvara B grupā Rīgas čempionātā. Pirms nedēļas tika izcīnīta pārliecinoša uzvara pār „Inčukalns-RVR” komandu – 45:27 (18:14). Grupas uzvarētājs, kas spēlēs par pirmo vietu turnīrā, tiks noteikts pēc nedēļas, kad tiksies „TENAX” un „Jūrmalas Sports” komandas, kam abām ir pa divām uzvarām.
„TENAX”: Auziņš 14, M. Lībergs 7, Kalniņš 6, Dāvidsons 6, Krastiņš 5, Alps 5, Bisenieks 4, Bilkštis 3, Pintāns 2, Apals 1, Štelfs 1.