07.05.2014 04:41

Dobeles Tenax fināspēles sāk ar uzvaru

"/>

03.05., Dobeles Sporta hallē, kas bija lielā skaitā aizpildīta ar līdzjutējiem un orķestri, gan mājinieku un viesu atbalstītājiem, notika pirmā finālspēle, par Latvijas čempiona titulu. Cīņa risināsies līdz vienas komandas trīs uzvarām. Spēles sākums jau liecināja par katras komandas milzīgo atbildību šajā spēlē. Ogrenieši šajā sezonā jau ir spēruši milzīgu soli augšup, izcīnot tiesības spēlēt finālā. Viesi, vēl sava kluba vēsturē, nekad nav izcīnījuši godalgotu vietu Latvijas čempionātā. Tas viņus varbūt atbrīvoja, no tik lielas nervozitātes, kā mājiniekus. Dobelnieki jau daudzas sezonas cīnās finālā, un līdz čempiona titulam vienmēr mazliet pietrūcis. Sākumā vadībā izvirzījās ogrenieši, kas ar savu līderu un ļoti labi vārtos spēlējošo treneri Andri Molotanovu, panāca rezultātu 6:3. Dobelnieki, sāka sakārtot spēli tikai pēc trenera paņemtā pārtraukuma. Spēles 17. minūtē, pēc Oskara Arāja metiena, rezultāts kļuva 8:8. Puslaika beigu daļā, viesi guva tikai trīs vārtus, un mājinieki puslaiku beidza jau ar 15:11. Otrā puslaika sākumā, dobelnieki guva trīs vārtus pēc kārtas, izvirzoties vadībā ar 18:11. Vēl līdz 50. minūtei, ogrenieši turējās 4-5 vārtu attālumā, bet spēles noslēguma daļa, neskatoties uz vairākiem nerealizētiem vārtu gūšanas momentiem, kā arī 7  metru soda metienu, piederēja dobelniekiem, izcīnot uzvaru pirmajā finālspēlē ar 27:19 (15:11).
Vārti: Arājs-9, Ērmanis, Blūms, Juzups, Politers -3, Straume-2, Bilkštis, Kozlovskis, Krastiņš, Kreicbergs -1
Nākošās divas spēles, 07.maijā un 09.maijā , plkst. 19.00, notiks Ogrē.
Ja būs nepieciešams, tad 17. un 18. maijā spēles atkal būs Dobelē.