28.04.2014 13:59

Dobeles Tenax finālā

"/>

26.04.2014. Dobeles Sporta hallē, Dobeles Tenax, Latvijas čempionāta otrajā pusfināla spēlē, uzņēma SK Latgols komandu, kuri ir pašreizējie Latvijas čempioni. Pirmajā spēlē, Ludzā, Tenax izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 38:28(19:14). Lai turpinātu cīņu par čempiona titulu, vienai no komandām ir jāizcīna divas uzvaras.  Tomēr, zinot latgaļu cīņas sparu, arī spēlei Dobelē Tenax spēlētāji gatavojās nopietni. Ludzas komanda ieradās bez trīs saviem spēlētājiem Edgara Rancāna, Agra Kušnera un Aleksandra Pegasova. Arī dobelniekiem nevarēja palīdzēt Kristaps Krivmanis un Emīls Kurzemnieks. Spēle sākās diezgan nervozi ar daudzām tehniskām kļūdām abu komandu izpildījumā, uz kuru fona ļoti labi spēlēja abu komandu vārtsargi Ivars Lācis un Martiņš Krušanovs , atvairot vairākus bīstamus metienus. Rezultātu atklāja dobelnieki, izvirzoties vadībā ar 5:2. Vēl 20 minūtēs, ludzānieši zaudēja tikai 2 vārtus (9:7), bet tad savu pārākumu tomēr sāka parādīt mājinieki, uzvarot puslaiku ar 16:9. Arī otrajā puslaikā, stabili vadībā atradās dobelnieki, kas variēja ar visiem spēlētājiem, saglabājot stabilu vadību. Spēles gala iznākums- atkal pārliecinoša uzvara 28:18(16:9). Vārti: Ērmanis, Blūms, Politers – 5, Arājs-4, Bilkštis, Juzups, Krastiņš-2, Grandbergs, Štelfs – 1.
Līdz ar to , dobelnieki izslēdza ludzāniešus no tālākās cīņas par Latvijas čempiona titulu, uzvarot jau pusfināla spēlēs savus ,, pāridarītājus,, , kas divus gadus pēc kārtas, liedza dobelniekiem iegūt čempiona titulu.
Fināla spēlēs, kas notiks līdz 3 uzvarām, dobelnieku pretinieki būs HK Ogre komanda, kas negaidīti, bet pārliecinoši, guva divas uzvaras pār Celtnieks/LSPA komandu.
Pirmā fināla spēle Dobeles Tenax – HK Ogre notiks Dobelē  03.05.2014. plkst. 17:00.
Ceram uz savu fanu un līdzjutēju lielo atbalstu.