fbpx
06.12.2013 07:22

DOBELENIEKI GRAUJ LĪDERU AIZSARDZĪBU

23.11.- TENAX uzņēma RTU(Riga) komandu, kura Latvijas čempionātā ieņem astoto vietu. Dobelnieku sastāvā nebija vairāki pamata sastāva spēlētāji, Ermanis, Blūms, Krivmanis, Grandbergs un Hovratovičs,tomēr tas nespēja iespaidot spēles gaitu un iznākumu. Pirmos vārtus viesi guva tikai sestajā minūtē. Dobelnieki , aizvadot puslaiku ar lielu pārsvaru – 19:6, jau nodrošināja sev labvēlīgu spēles iznākumu. Arī otrajā puslaikā nekas vairs nemainījās, un dobelnieki burtiski sagrāva rīdzinieku komandu, uzvarot 35:11(19:6).

Vārti: Arājs-9, Juzups-8, Kreicbergs, Krastiņš – 6, Politers -4, Bilkštis – 2.

30.11. TENAX spēlēja izbraukumā pret JŪRMALAS SPORTS komandu, kura atrodas līderu grupā čempionātā, un izcēlās ar to, ka bija katrā spēlē ielaidusi vismazāk vārtus, pateicoties sava vārtsargam Viktoram Turkupolam un komandas aizsardzībai. TENAX, atkal nespēlējot Bilkštim, Kreicbergam, Blūmam un Hovratovičam, šo aizsardzību iznīcināja. Šajā spēlē pēc traumas spēlēja Toms Īle, un pirmo reizi sastāvā bija aucenieks- MSĢ audzēknis- Emīls Kurzemnieks (1998.g). Jau spēles sākumā, vadību pārņēma dobelnieki. Jūrmalnieki pirmos vārtus guva jau pirmajā minūtē, bet nākošos tikai pēc 15. minūtēm. Pateicoties vairākām dobelnieku kļūdām, un vēl jūrmalnieku labam vārtsarga sniegumam, puslaiks beidzās 15:8, dobelnieku labā. Arī otrais puslaiks šajā spēlē neko nemainīja, dobelnieki turpināja apspēlēt mājinieku aizsardzību, pat atļaujoties veidot spēli, lai vārtus gūtu jaunie spēlētāji, kas gan šoreiz, tiekot pie vairākām izdevībām , neizdevās jaunajam Emīlam Kurzemniekam. Un tā šajā spēlē pārliecinoši uzvaru svinēja TENAX komanda 36:19(15:8)

Vārti: Krastiņš -9,Arājs,Ermanis -7, Grandbergs, Juzups -4, Politers, Straume -2, Krivmanis-1.

Latvijas čempionātā, pēc 1. apļa spēlēm (9 spēles), TENAX ieņem pirmo pozīciju, kaut gan visu laiku it kā priekšā ir CELTNIEKS /LSPA, kurai ir par 1-2 spēlēm vairāk, tā radot mākslīgu līdera godu Latvijas Čempionātā. Šajā gadā, dobelnieki vēl spēlēs izbraukumā ar HK STOPIŅI komandu (13.12.2013.g).

Gada nogalē Latvijas izlase un Latvijas junioru izlase, kurās ir arī dobelnieki, piedalīsies turnīrā Rīgas Domes kauss.(Rīgas Olimpiskajā sporta centrā no 26-28.12.13.)

Latvijas vīriešu izlasi mēs jau 05.01.2014. un 08.01.2014. , redzēsim Dobeles Sporta hallē, kur pretinieki būs BOSNIJA-HERCEGOVINA un PORTUGĀLES izlases. TENAX Latvijas čempionāta spēles atsāks 25.01.2014., kad Dobelē uzņems pašreizējos čempionus SH LATGOLS komandu.