27.01.2020 09:11

“Dobele/Tērvete” 1. līgas ietvaros gūst uzvaru pār “Jūrmalas Sports-2”

"/>

25. janvārī Dobelē, spēkiem mērojoties Latvijas handbola 1. līgas čempionāta vīriešiem komandām “Dobele/Tērvete” un “Jūrmalas Sports-2”, ar rezultātu 31:27 (15:13) uzvaru guva “Dobele/Tērvete”.

Šīs spēles pirmos vārtus 2. minūtē guva komandas “Dobele/Tērvete” spēlētājs Kristiāns Pavļenko, kam drīz vien sekoja veiksmīgs komandas biedra Oskara Bisenieka 7 metru metiens un pa diviem rezultatīviem metieniem gan no Aināra Gavara, gan Ričarda Mucinieka puses, tādējādi spēles 7. minūtē izvirzot “Dobele/Tērvete” komandu izteiktā vadībā ar rezultātu 6:0.

Pēc 7. minūtē pieprasītā “Jūrmalas Sports-2” pārtraukuma, situācija sāka mainīties. Jūrmalas komandas spēlētājs Dairis Adamaitis guva pirmos vārtus “Jūrmalas Sports-2” komandai, un pēc nepilnām divām minūtēm viņa komandas biedrs Uldis Vilsons izcīnīja vēl vienus rezultatīvus vārtus. Puslaika turpinājumā spēle abpusēji kļuva arvien veiksmīgāka. 21. minūtē “Jūrmalas Sports-2” komanda rezultāta starpību bija pievilkusi jau līdz 13:10, “Dobele/Tērvete” komandai piekāpjoties nu jau vien ar trīs vārtu mazākumu. Pirmais puslaiks noslēdzās ar salīdzinoši līdzīgu rezultātu – 15:13, “Dobele/Tērvete” komandai noturot līdera pozīciju.

Otrais puslaiks turpinājās spraigākā gaisotnē, jo “Jūrmalas Sports-2” komanda vairs nepieļāva tik lielu rezultāta starpību. Spēles 36. minūtē, komandas “Jūrmalas Sports-2” spēlētājam Uldim Vilsonam izpildot rezultatīvu 7 metru metienu, situācija izlīdzinājās līdz -1, “Dobele/Tērvete” komandas pārākumu samazinot vien līdz vienu vārtu pārsvaram.

Nākamo 10 minūšu laikā, pateicoties “Jūrmalas Sports-2” vairākiem neiemestiem vārtiem un saņemtam divu minūšu noraidījumam, 45:56 minūtē rezultāta starpība atkal bija lielāka, “Jūrmalas Sports-2” komandai ar 23:19 piekāpjoties “Dobele/Tērvete” spēlētājiem. Turpinājumā līdz pat spēles 54. minūtei visi abu komandu izdarītie metieni izrādījās rezultatīvi, mainot rezultātu uz 28:25.

Spēles noslēgums bija īpaši saspringts, jo 58. minūtē “Jūrmalas Sports-2” bija iedzinējos vien ar vienu vārtu mazākumu. Taču ar to nepietieka, lai izlīdzinātu rezultātu vai gūtu pārākumu. Gluži pretēji – spēles noslēdzošajā pusotrā minūtē “Dobele/Tērvete” spēlētājs Kristiāns Pavļenko guva vienus vārtus, kā arī viņa komandas biedrs Rūdis Škupelis paspēja rezultatīvi raidīt pretinieku vārtos veselus divus metienus, tādējādi spēli noslēdzot ar komandas “Dobele/Tērvete” uzvaru un rezultātu 31:27.

Rezultatīvākais “Jūrmalas Sports-2” spēlētājs ar gūtiem 8 vārtiem bija Uldis Vilsons, savukārt “Dobele/Tērvete” komandā – Oskars Bisenieks, Kristiāns Pavļenko un Rūdis Šķupelis – katrs ar 6 veiksmīgiem vārtiem.

Šobrīd komanda “Dobele/Tērvete” pēc aizvadītām 8 no 14 spēlēm Latvijas handbola 1. līgas čempionātā vīriešiem ir ieguvusi 12 kopvērtējuma punktus, ierindojoties 3. vietā. Nākamo spēli “Dobele/Tērvete” spēlētāji aizvadīs 1. februārī izbraukumā Aizkrauklē.