05.12.2013 19:19

Dobelē spēlēs Norveģu klubs “Kolstad”

Dobeles ,, Tenax,, komanda  ,gatavojoties jaunajai  sezonai, 27.08. aizvadīja treniņspēles ar Lietuvas  čempioniem Klaipedas ,,Dragunas,, kluba komandu, kuri bija atbraukuši ar 3.komandām. Jauniešiem 93-94.g un 96.gadu., kā arī ar savu viriešu komandu.

Jauniešu komandu spēlēs  lietuvieši bija parāki visos spēles elementos, jo varēja redzēt, ka dobelnieku jaunatne vasaru pavadījuši atpūšoties. 93-94g. jaunieši- 21:36(8:14),  96.g. jaunieši – 22:40(12:19). Ar  viriešu komandu ,,Tenax,,  jau bija šogad tikušies Starptautiskā turnīrā Klaipedā, Kur spēlējot ar jaunu sastāvu zaudējam ar -5.vārti. Šī spēle arī bija vairāk pārbaudes, ko izmantoja gan dobelnieki gan lietuvieši .Arī šoreiz dobelnieki centās apspēlēt jaunos, spēlējot bez dažiem pamatsastāva spēlētājiem. Spēle tika aizvadīta līdzīgā cīņā, tomēr nespējot apdraudēt galīgi lietuviešu pārākumu – 24:26(8:12) -,,Dragunas,, labā. Ar šo komandu atkal tiksimies 20. novembrī Dobelē, jau Baltijas līgas spēlē.
Dobelnieki ir arī sākuši spēlēt Rīgas atklātajā čempionātā, kur pirmajā spēlē izbraukuma 03.septembrī tikās ar Stopiņu NHK ,komandu.Jau spēles sākums piederēja dobelniekiem, kuri paši daudz kļūdotie, bet ar vārtu sarga Artūra Kuģa palīdzību , 22. minutē  jau bija pārliecinošā vadībā – 12:2. Tomēr puslaika pēdējās minūtēs ,pavirši nospēlējot gan uzbrukumā, gan aizsardzībā atļāva pretiniekam gūt 5.vārtus. Puslaiks 15:7. Otro puslaiku dobelnieki iesāka pavisam nenoskaņoti uz spēle, ļaujot pretiniekam izmantot savus ārējos spēlētājus, kuri guva vieglus vārtus un pietuvojās lidz-6.vārti. Tomēr  spēle ritēja dobelnieku labā , neradot šaubas par iznākumu- 32:19(15:7)
Uz Latviju spēlēt  no 10.-11.09. ieradīsies Norvēģijas  klubs,,Kolstad,, , kurā spēlē četri  Latvijas klubu spēlētāji, Ivars Lācis(pagājušajā sezonā dobelnieku pirmais vārtu sargs), dobelnieks Uldis Lībergs, Artis Laganovskis un aleksejs Kuzmins (Latvijas izlases spēlētājs)  10.09. norvēģi 16,30 Rīgā ASK zālē spēlēs ar Latvijas čempioniem LSPA komandu, 11.09.- Spuņciemā 18,30 ar Jūrmalas Sports, bet svētdien 11.09. Dobeles Sporta  hallē 16,00, ar Dobeles ,,Tenax,, komandu.
Gaidām komandas atbalstītājus un līdzjutējus, uzmundrinot dobelniekus cīņai.