26.09.2016 05:02

Divas spēles- divas uzvaras Latvijas čempionātā.

"/>

Piektdien, 23.septembrī Dobeles Sporta hallē notika viena no Latvijas čempionāta centrālajām spēlēm. Tikās Tenax Dobele un Celtnieks Rīga komandas. Abām komandām šī bija otrā spēle čempionātā. Pirmajā spēlē viesi savā laukumā sīvā cīņā uzvarēja pieredzējušo un stipro SK Latgols komandu ar 28:26, bet dobelnieki pirmajā spēlē uzvarēja jaunos MSĢ/LAT-98 spēlētājus ar 40:26. Tikšanās solīja arī intrigu tāpēc, ka Celtnieks Rīga šogad atņēma Rīgas čempiona titulu dobelniekiem, kurš tiem piederēja četrus gadus, uzvarot ar 27:24.

Spēles sākumā viesi guva divus vārtus, bet dobelnieki pirmajās piecās minūtēs vairākkārtīgi nespēja gūt vārtus pret labi spēlējošo viesu vārtsargu Raiti Puriņu, kurš arī Rīgas čempionātā bija viens no dobelnieku zaudējuma iemesliem. Pirmos vārtus piektajā minūtē guva Ansis Bilkštis un tikai pateicoties labai aizsardzībai un vārtsarga Ivara Lāča spēlei, desmitajā minūtē mājinieki izlīdzināja rezultātu 4:4. Turpinot labi cīnīties aizsardzībā, mājinieki 20. minūtē bija jau vadībā ar 9:5, bet puslaiku beidza ar 11:9. Otrajā puslaikā vadību ar 2- 3 vārtiem saglabāja dobelnieki. 45. minūtē viesi pietuvojās rezultātam 16:15. Tad līdz 53. minūtei izrāvienu izdarīja dobelnieki gūstot 4 vārtus pēc kārtas- 20:15. Arī spēles beigu daļā mājinieki neļāva viesiem cerēt uz uzvaru. Un tā, šajā mazrezultatīvajā spēlē, jo visu spēli abām komandām bija laba aizsardzība un abi vārtsargi rādīja labu sniegumu, uzvarēja mājinieki ar rezultātu 23:17(11:9). Jāpiebilst ka dobelnieku vārtsargs Ivars Lācis spēlēja ar traumu, bet otrajā puslaikā viņam labi spēja palīdzēt jaunais Uldis Jansons. Šajā spēlē ar komandu iesildījās un vairākus uzbrukumus aizsardzībā nospēlēja, pēc traumas trenēties sākušais, Oskars Arājs.

Vārti: Ansis Bilkštis- 9(4), Andis Ērmanis- 5, Nils Miķelsons- 4, Egils Politers- 3, Kaspars Straume, Renāts Hovratovičs- 1. Vēl spēlēja un palīdzēja gūt uzvaru- Elvijs Lazda, Jānis Zvejnieks, Kristaps Krivmanis un Oskars Arājs.

Sestdien, 24. septembrī, Dobelē, 1. līgas komanda Dobele/Tērvete uzsāka spēles Latvijas čempionātā, uzņemot ONSC/HK Ogre komandu. Kaut gan spēles rezultātu atklāja viesi, 3. minūtē pēc Nila Miķelsona un Jāņa Zvejnieka gūtajiem vārtiem vadību pārņēma mājinieki- 2:1. Visu pirmo puslaiku stabili audzinot rezultāta starpību, vadībā bija dobelnieki, puslaiku noslēdzot ar 19:13. Arī otrais puslaiks noritēja ar dobelnieku pārsvaru, visā spēlē pārliecinoši svinot savu pirmo uzvaru ar rezultātu 43:28(19:13). Vārti: Jānis Zvejnieks- 12(2), Renāts Hovratovičs- 7, Ričards Mucinieks, Renārs Kozlovskis, Mārtiņš Lindbergs- 5, Gustavs Podnieks, Nils Miķelsons -3, Kims Berezovojs- 2, Edgars Štelfs-1. Vēl spēlēja- Mārcis Mežulis, Intars Jomants. Vārtos Uldis Jansons un Emīls Granauskis.

Trešdien, 28. septembrī, plkst. 19:00, Tenax Dobele dosies uz Ogri izbraukuma spēlē pret HK Ogre/Miandum komandu, kur vienmēr dobelniekiem ir smagas spēles ar mājiniekiem.

Sestdien, 01. oktobrī, Dobeles Sporta hallē, plkst. 14:00, Baltijas līgas spēle- Tenax Dobele- Polva/Serviti (EST);

plkst. 16:00 Latvijas 1. līgas spēle- Dobele/Tērvete – MSĢ /LAT-2000;

plkst. 18:00 Latvijas sieviešu virslīgas spēle- REIR Dobele – Jēkabpils SS.

Gaidām visus atbalstītājus un fanus, lai ar savu atbalstu palīdzētu dobelniekiem gūt uzvaras.