06.12.2013 07:13

BALTIJAS LĪGAS SPĒLES DOBELĒ

"/>

Dobeles ,,TENAX,, komanda aizvadīja divas spēles Latvijas čempionātā. Sestdien, pretinieki bija Latvijas čempioni SK LATGOLS. Dobelnieku rindās nespēlēja Aleksandrs Krastiņš, Kaspars Straume, Toms Īle. Pirmos vārtus ar negaidītu balsta metienu guva ludzāniešu līderis Austris Tuminskis, uz ko dobelnieki, nospēlējot labi aizsardzībā un veidojot ātros pretuzbrukumus, atbildēja ar 4. bezatbildes vārtiem , izvirzoties vadībā 5:1. Tomēr ludzenieki spēja spēli izlīdzināt, un pat panākt vadību 9:8.

Bet līdz puslaika beigām, dobelnieki atkal, ļaujot viesiem gūt tikai 2. vārtus, izvirzījās priekšā , puslaiku noslēdzot 14:11. Otrā puslaika sākumā, dobelnieki ātri panāca piecu vārtu pārsvaru 19:14. Tad atkal mājinieki ,laikam noticēdami jau uzvarai, slikti nospēlēja uzbrukumā un neargriežoties aizsardzība, ļāva pretiniekam panākt un izlīdzināt rezultātu 24:24 52. minūtē.Spēles galotne bija ļoti saspringta, jo abas komandas izmantoja pretinieku mazākās kļūdas, sodot tās ar vārtu guvumu.Pēdējās minūtēs vairs nervus nespēja novaldīt spēlētāji , kas pārtapa incidentā ar roku palaišanu, kas godīgi sakot sabojāja šīs labās spēles beigas. Spēle beidzās 29:29. Par spēlētājiem, kas izraisīja šo incidentu, varu tikai teikt, ka sava varēšana ir jāpierāda labā spēlē, nevis bezjēdzīgā roku vicināšana.

Vārti: Arvis Juzups-8, Gints Grandbergs-8, Oskars Arājs-5(1)Egils Politers -4, Ansis Bilkštis- 2(1)Renars Kozlovskis-1, Nils Kreicbergs-1.

Svētdien, 27.01., TENAX aizvadīja izbraukuma spēli Rīgā, ar ASK/LU komandu,kura ir pagaidām 3. vietā Latvijas čempionātā. Pēc iepriekšējās dienas spēles, dobelnieku rindās ,saņemot diskvalifikāciju, nevarēja spēlēt Ansis Bilkštis un Gints Grandbergs. Vēl nespēlēja Aleksandrs Krastiņš, Toms Īle, Aigars Bisenieks. Spēles sākumā vadībā izvirzījās ASK, kuri guva vārtus pateicoties saviem garajiem ārējiem uzbrucējiem. Dobelnieki , Oskars Arājs un Arvis Juzups nerealizēja 7.m. soda metienus,ļaujot ASK izvirzīties vadībā 8:3.Tomēr neskatoties uz pavājināto sastāvu, dobelnieki saņēmās un pierādīja, ka ir pārāki par pretiniekiem, puslaikā atspēlējot zaudēto. Puslaiks 11:11. Jau otrā puslaika sākumā stabilu vadību pārņēma dobelnieki, panākot +5. vārti. 44. min. 21:16. Lai arī rīdzenieki centās lauzt spēles gaitu, tas viņiem nebija pa spēkam. Tā nospēlējot spēli līdz galam, bez kādām pūlēm, dobelnieki izcīnīja kārtējo uzvaru 30:21(11:11). Vārti: Nils Kreicbergs-6, Renārs Kozlovskis-6(2), Arvis Juzups-5, Oskars Arājs-5,Kaspars Straume-4, Aigars Vilciņš-2,Kristaps Pintāns-1,Egils Politers -1.

Jau šo sestdien un svētdien, 02.-03.02., Dobeles Sporta hallē , Baltijas līgas spēlēs , TENAX uzņems Somijas RIIHIMAKI COCKS, un Igaunijas čempionus HC KEHRA komandas. Dobelnieki pagaidām Baltijas līgā ir izcīnījuši vienu uzvaru, un nospēlējuši izbraukumos ļoti līdzīgi ar citām komandām. Spēļu laiki:

Sestdien, 02.02. plkst. 17.00- RIIHIMAKI COCK (Somija)

Svētdien, 03.02. plkst. 14.00- HC KEHRA (Igaunija)