13.03.2017 15:45

Baltijas līgas spēles Dobelē

"/>

11.-12. martā, Baltijas līgas ceturtdaļfinālā, Tenax Dobele handbola komanda uzņēma spēcīgo SKA Minsk (BLR) komandu. Minskieši uz šo spēli bija ieradušies savā optimālajā sastāvā. Arī pagājušajā sezonā ceturtdaļfināla spēles iekrita ar SKA Minsk, kad baltkrievi uzvarēja ar 33:32(15:15) un 31:27(14:11), tiekot tālāk uz FINAL4 un izcīnot Baltijas līgas vicečempiona titulu.

Sestdien pirmajā spēlē, labi palīdzot vārtsargam Ivaram Lācim un komandai labi cīnoties aizsardzībā, neļāva minskiešiem daudz atrauties un pirmo puslaiku dobelnieki pabeidza ar -4 vārtiem. (12:14). Arī otrajā puslaikā dobelnieki cīnījās, bet baltkrievu pārākums gan augumos gan fiziskajā ziņā bija redzams. Spēles gala rezultāts 24:35(12:16) SKA Minsk labā.

Otrajā spēlē dobelniekiem vairs nevarēja palīdzēt Emīls Kurzemnieks, Nikita Pančenko, Kristers- Rihards Ozols (Latvijas čempionāta spēle Vaiņodē MSĢ/LAT-98 sastāvā ) un Andis Ērmanis (nespēlēja arī pirmajā spēlē). Spēles sākumā traumu dabūja arī Egils Politers. Tas dobelniekiem radīja vēl lielākas problēmas un baltkrievu pārākums bija vēl lielāks. Zaudējums šajā spēlē vēl smagāks 39:24(18:9). Līdz ar to dobelniekiem arī šogad  Baltijas līga beidzās ar ceturtdaļfinālu.

Šajā nedēļā tenaxiešiem jāsagatavojas Latvijas čempionāta spēlei pret SK Latgols. Pēc tam arī 22.martā pret Celtnieks Rīga, kura bija paredzēta 10. martā, bet pārcelta Baltijas līgas spēļu dēļ. Jau šo sestdien komandai varēs palīdzēt Nils Kreicbergs, kurš ir atgriezies komandā.

Sestdien, 18. martā. plkst. 17:00, Dobeles Sporta hallē Tenax Dobele- SK Latgols.