06.12.2013 07:16

BALTIJAS LĪGĀ ZAUDĒJUMS

"/>

16.03.- TENAX izbraukumā Lietuvā , Baltijas līgas spēlē, tikās ar Lietuvas čempioni, Klaipedas DRAGUNAS komandu.

Lietuvieši Baltijas līgā cīnās par iekļūšanu četriniekā. Pagājušajā tūrē ,DRAGUNAS visai negaidīti savās mājās zaudēja Igaunijas KEHRA komandai, kurus atkal pieveica TENAX savā mājas spēlē, bet lietuvieši pieveica spēcīgos Somu COCKS komandu, kam dobelnieki zaudēja. Uz Klaipēdu dobelnieki devās bez vairākiem saviem spēlētājiem, jo mācību dēļ netika Ansis Bilkštis, Kristaps Pintāns,Madars Rāzma, traumu un slimības dēļ Egils Politers, Aleksandrs Krastiņš, Toms Īle, Aigars Vilciņš . Arī vārtu sargam Ivaram Lācim bija paaugstināta temperatūra, kas noteikti atstāja iespaidu uz viņa sniegumu. Spēles sākumā, lietuvieši sāka ļoti aktīvi segt mūsu spēlētājus, neļaujot tiem izveidot uzbrukumu. Nebija arī veiksmīgākā diena Gintam Grandbergam, kurš jau pirmajā puslaikā nespēja septiņas reizes gūt vārtus. Pirmo puslaiku ar 15:10 uzvarēja lietuvieši. Otrajā puslaikā , dobelnieki spēja vēl pietuvoties līdz -1, bet tad arī spēki bija izsmelti, un pieļaujot vairākas kļūdas gan uzbrukumā , gan nespējot tikt galā aizsardzībā ar lietuviešu kombinācijām, zaudēja ar 32:20(15:10). Vārti: Oskars Arājs-8, Kristaps Krivmanis-4, Arvis Juzups-3, Renars Kozlovskis-2, Arvis Laganovskis-2.

Tagad , 23.02.- TENAX , Latvijas čempionāta spēlē , dosies uz Vaiņodi, kur būs gan atbildīga, gan grūta spēle pret HK VAIŅODE komandu, kura šobrīd ieņem ceturto vietu, un ir vienīgā komanda, kas savās mājās uzvarējusi čempionus SK LATGOLS komandu. Bet jau 02.-03.03.2013. – Dobelē atkal būs Baltijas līgas spēles, kur dobelnieki uzņems līderus MINSKAS SKA, un Lietuvas KAUNAS GRANITAS KOMANDAS.