05.12.2013 13:45

Baltijas līgā zaudējums Klaipēdā

"/>

Sestdien, 15. janvārī, Klaipēdā Baltijas handbolā līgā šajā gadā pirmo spēli aizvadīja Dobeles „TENAX” komanda, kas viesos ar rezultātu 25:30 (12:14) piekāpās Zēmatijos Dragunas.

Spēle iesākās ļoti līdzīgi un neviena no komandām nespēja iegūt lielu pārsvaru. Viss pirmais puslaiks pagāja ļoti līdzīgā cīņa. Pirmajā puslaikā ar 8 precīziem metieniem izcēlās Mārtiņš Lībergs un pārtraukumā komandas devās ar rezultātu 12:14.
Otrais puslaiks iesākās neveiksīgi Dobeles „Tenax” komandai. Daudz kļūdu uzbrukumā un „Zēmatijos Dragunas” izmantoja šīs kļūdas lai palielinātu savu rezultātu, taču arī nespēja atrauties pietiekši drošā attālumā. Pāris reižu Dobeles „Tenax” bija tuvu spēles izlīdzināšanai, taču Lietuvas spēlētāji to nepieļāva un līdz ar to 25:30 „Zēmatijos Dragunas” labā.
Šoreiz spēlē atkal nepiedalījās traumu un citu apstākļu dēļ Jānis Lībers, Edgars Štelfs, Andris Alps, Sergejs Kalniņš un Aigars Vilciņš.
Dobeles „Tenax”: Libergs 11, Cālbergs 5, Straume 4, Krastiņš 2, Pintāns, Meluškāns un Bilkštis 1.
Zēmatijos Dragunas”: Stropus 8, Juska 7, Stankevicius 6, Truchanovicius 4, Jasinskas 2, Vaitkus, Srederis un Riauba 1.