16.11.2016 06:28

Baltijas līgā- viena zaudēta un viena uzvarēta spēle

"/>

12. un 13. novembrī Dobeles Tenax Lietuvā aizvadīja izbraukuma spēles Baltijas līgā ar VHC Sviesa (Viļņa) un Granitas Gaja/Karys (Kauņa ) komandām.

Pirmajā spēlē Viļņā dobelnieki izcīnīja smagu uzvaru ar 29:28(11:12). Visa spēle gāja līdzīgā cīņā un tikai 50. minūtē ar Anša Bilkšta metienu dobelnieki izlīdzināja rezultātu 22:22, bet izšķirošos vārtus spēles beigu daļā guva Oskars Arājs.

Vārti: Oskars Arājs- 9(3), Ansis Bilkštis -5(3), Egils Politers -4, Renāts Hovratovičs- 4, Kaspars Straume- 3, Andis Ērmanis- 2, Jānis Zvejnieks- 1, Nikita Pančenko- 1. Vēl spēlēja- Elvijs Lazda, Nils Miķelsons, Kristers-Rihards Ozols, Emīls Kurzemnieks, Kristaps Krivmanis. Vārtos Ivars Lācis un Uldis Jansons.

Otrajā spēlē Kauņā zaudējums ar 22:28(10:18). Jau iesildoties, ceļa traumu guva Ansis Bilkštis. Arī Egilam Politeram lika sevi manīt savainotā potīte, kas trenerim Sandrim Veršakovam lika mainīt komandas sastāvu, uzticoties vairāk jaunajiem spēlētājiem. Mājinieki iepriekšējā spēlē bija zaudējuši Igaunijas Polva/Serviti komandai un uz šo spēli bija gatavojušies nopietni, ko pierādīja jau pirmajā puslaikā. Dobelnieki nekādi nespēja aizsardzībā tikt galā ar mājinieku ārējās līnijas uzbrucēju Modestas Starolis, kurš pirmajā puslaikā guva 9 vārtus. Otrajā puslaikā spēle izlīdzinājās, bet pārāk liels bija mājinieku pārsvars. Vārtus guva: Oskars Arājs- 4(1), Egils Politers- 4, Andis Ērmanis-4, Elvijs Lazda, Renāts Hovratovičs -2, Kaspars Straume, Nils Miķelsons, Kristers-Rihards Ozols, Kristaps Krivmanis, Emīls Kurzemnieks -1. Jānis Zvejnieks. Ansis Bilkštis (nespēlēja) Vārtos- Ivars Lācis un Uldis Jansons.

Rezultāti grupā: Polva/Serviti(EST)- 5punkti (3 spēles), Riihimaen Cocks(FIN)- 4 punkti (2 spēles), Tenax Dobele(LAT) -3 punkti (3 spēles), Granitas Gaja/Karys (LT)- 2 punkti (3 spēles), VHC Sviesa (LT)- 0 punkti (3 spēles).

Nākošā spēlē Baltijas līgā 11.12.2016., plkst. 14:00, Dobelē. Ciemos būs Baltijas līgas un Somijas čempioni Riihimaen Cocks komanda, kura šogad arī spēlēja Čempionu līgā.

Synottip virslīgas spēle, trešdien, 16. novembrī, plkst. 20:00, Rīgā, RDTP zālē ar Celtnieks Rīga komandu.