06.12.2013 06:38

BALTIJAS LĪGA DOBELĒ

"/>

Dobeles,, Tenax,, vīriešu handbola komanda turpina sekmīgi cīnīties Latvijas čempionātā. 05.11. Dobeles Sporta hallē pretinieki bija SK Latgols (Ludza) komanda, kura līdz tam nebija zaudējusi nevienu spēli.

Dobelnieku komandā šogad spēlē daudz jaunu spēlētāju (arī pēc gadiem),kuri šobrīd veido pamata sastāvu, un tikai tagad, trenera Daiņa Putras vadībā , meklē vēl savu spēles stilu. Tas izpaudās arī pret Ludzas komandu, kurā spēlē daudz pieredzējušāki spēlētāji Spēles sākums piederēja dobelniekiem, kad Krastiņš,Grandbergs un Politers panāca 4:1. Tad sekoja vairākas paviršibas aizsardzībā un kļūdas uzbrukumā, ļaujot ludzāniešiem pārņemt vadību, 16.min. 4:6.Tomēr dobelnieki prata spēli pārņemt savās rokās un puslaiku noslēdza savā labā – 13:11.Otrais puslaiks ritēja līdzīgā cīņā, ar mazu dobelnieku pārsvaru. Tomēr 55. min. ludzānieši, pateicoties Lisovska, Drobota un Loča pūlēm, ar kuriem dobelnieki nekādi nespēja tikt galā aizsardzībā, panāca 25:25. Un tikai ,kad spēles beigās atvērās Auziņš, kā arī Krastiņa labai spēlei, dobelnieki uzvarēja ar 29:27(13:11).sagādājot Latgolam pirmo zaudējumu. Vārtus guva: Aleksandrs Krastiņš- 8(1), Nauris Auziņš-5, Arvis Juzups- 5(1), Gints Grandbergs-4, Egils Politers-4, Aigars Bisenieks-3.

12.11. dobelnieki izbraukumā spēlēja ar Jūrmalas Sports komandu, kurai bija arī tikai viens zaudējums no LSPA komandas.Spēles sākumā vadība, pateicoties paviršai spēlei aizsardzībā, izvirzījās jūrmalnieki 3:1.Tomēr tas arī viņiem bija viss, jo dobelnieki uzņēma tempu, ko jūrmalas komanda nespēja izturēt, kļudoties aizsardzībā un uzbrukumā nespēja viņu līderi pārvarēt dobelnieku bloku aizsardzībā , piepalīdzot arī vārtu sargam Arturam Kuģim. Divdesmit minūtes jūrmalnieki nespēja gūt vārtus, un dobelnieki panāca 15:4savā labā. Puslaiks 16:7- dobelnieku labā.Otrajā puslaikā treneris Dainis Putra laukumā laida visus spēlētājus, un kaut arī jūrmalnieki centās aizsardzībā un arī uzbrukūmā spēlēt ļoti rupji, atklāti izdarot sitienus pretiniekam, tas nespēja glābt viņus no sagrāves 30:20(16:7) . nopelnot otro zaudējumu čempionātā. Vārtus guva: Nauris Auziņš-7, Nils Kreicbergs-5, Aleksandrs Krastiņš-5,Egils Politers-4, Gints Grandbergs-4,Arvis Juzups,Kristaps Pintāns, Edgars Štelfs,Didzis Cālbergs,Nils Miķelsons – 1.

Jau šo sestdienu un svētdien- 19-20. novembrī, Dobeles Sporta hallē risināsies Baltijas līgas spēles. Pretiniekos būs Lietuvas labākās komandas- SK Šviesa (Viļņa) un Dragunas (Klaipeda) . Klaipēdas komanda Dobelē bija uz turnīru augustā, kad dobelnieki zaudēja ļoti līdzīgā spēlē tikai ar -2. vārti.