05.12.2013 13:42

Arī pret „Riihimaen Cocks” zaudējums

"/>

Svētdien, 14. novembrī, Dobeles „TENAX” Baltijas Handbola līgas ietvaros savās mājās uzņēma Somijas spēcīgāko vienību „Riihimaen Cocks”, un piedzīvoja zaudējumu ar 24:33 (11:18).

Jau ar pirmajām spēles minūtēm viesi demonstrēja pārliecinošāku sniegumu, un pēc septiņām spēlētām minūtēm bija iekrājuši sešu vārtu pārsvaru – 1:7. Cenšoties savākt „TENAX” spēlētājus, komandas treneris pieprasīja minūtes pārtraukumu.
Atgriežoties spēlē, Dobeles vienības vārtus sargāt devās Artūrs Kuģis, kurš nomainīja Ivaru Lāci. Tomēr ne pārtraukums, ne vārtsarga maiņa nespēja mainīt spēles gaitu – somi turpināja savu atrāvienu, panākot deviņu vārtu pārsvaru – 2:11.
Lai arī „TENAX” handbolisti pretinieku vārtu virzienā raidīja vairākus metienus, mērķi sasniedza tikai daži. Tā pēc 20 spēlētām minūtēm viesi atradās vadībā ar +7 – 6:13. Līdz pirmā puslaika beigām Somijas handbolistiem izdevās noturēt pārsvaru – 11:18.
Pēc pārtraukuma „Riihimaen Cocks” spēli atsāka ar kārtējo atrāvienu, gūstot trīs bezatbildes vārtus un palielinot pārsvaru līdz +10 – 11:21. Turpmākās minūtes abas komandas demonstrēja vienlīdzīgu spēli, taču 42. minūtē „TENAX” izdevās lauzt spēles gaitu un, gūstot sešus vārtus pēc kārtas, pietuvoties līdz -6 (20:26).
Piecas minūtes pirms spēles beigām, joprojām atpaliekot ar -6 (23:29), dobelnieku spēle pajuka. To izmantoja pretinieki, un līdz spēles beigām „Riihimaen Cocks” savu pārsvaru palielināja vēl par trim punktiem, maču noslēdzot ar rezultātu 24:33.
Šajā mačā ļoti izteikti varēja just līderu trūkumu „TENAX” rindās – ar traumām joprojām cīnās Kaspars Bilkštis, Sergejs Kalniņš un Mārtiņš Lībergs. Viņiem pēc šīsdienas mača pievienojies vēl viens spēlētājs – kājas savainojumu guva Edgars Štelfs.
„TENAX”: Apals 7, Krastiņš 4, Straume 4, Auziņš 3, Bisenieks 2, Cālbergs 2, Pintāns 1, Štelfs 1.