03.11.2019 14:26

Arī otrajā šīs nedēļas Baltijas līgas spēlē Tenax Dobele piedzīvo zaudējumu

"/>

3. novembrī, Dobeles sporta centrā norisinājās Baltijas handbola līgas spēle, kur savā laukumā ZRHK Tenax Dobele uzņēma Baltkrievijas handbola komandu SKA Minsk. Šajā cīņā pārāki izrādījās viesi un ar 27:31 (14:17) uzvarēja.

Spēle iesākās līdzīgi, taču neliels atrāviens izdevās SKA Minsk un pēc 10 aizvadītām minūtēm rezultāts bija 4:7 viesu labā. Lai gan puslaika viesiem turpinājumā izdevās vēl palielināt rezultātu, tomēr dobelnieki arī nepadevās un jau puslaiks noslēdzās ar tādu pašu vārtu starpību kā puslaika sākumā – 14:17.

Otrā puslaika sākums veiksmīgāks bija Tenax Dobele handbolistiem un jau 40. minūtē izdevās viesiem pietuvoties ar nu jau vairs tikai 2 vārtu starpību – 20:22. Tomēr, spēles izskaņā pēc vairākiem abpusējiem noraidījumiem labāki bija viesi un spēli noslēdza ar rezultātu 27:31.

Spēle bija bagāta ar noraidījumiem, kā arī katrā no komandām spēlētāji saņēma sarkano kartiņu tādējādi tiekot dikvalificēti no spēles.

Rezultatīvākais spēlētājs dobelnieku rindās bija Māris Veršakovs, kurš kopumā guva 9 vārtus, viņam sekoja ar 5  vārtiem Egīls Politers, 3 vārtus guva Andis Ērmanis, un pa 2 vārtiem guva Ņikita Pančenko, Nils Miķelsons, Antons Šuleiko un Oskars Arājs.

Pēc abām šīs nedēļas nogales zaudētājām spēlēm ZRHK Tenax Dobele noslīd uz Baltijas handbola līgas A grupas 4. pozīciju.

Jau trešdien, 6. novembrī pulksten 19:30 ZRHK Tenax Dobele handbolisti aizvadīs spēli SynotTip handbola virslīgā, kur tiksies ar savu sīvāko konkurenti Latvijā – Celtnieks Rīga.