30.01.2014 12:00

Ar uzvaru atsākas Latvijas čempionāts

"/>

Pēc garāka pārtraukuma, TENAX komanda atsāka Latvijas čempionāta spēles, 25.01.2014.g., uzņemot čempionus HK LATGOLS komandu. Ludzas  komanda ieradās bez vairākiem saviem spēlētājiem. A.Tuminska, E.Rancāna, M.Grecka, kas nespēlēja traumu dēļ.  Arī dobelnieku rindās nebija sezonas rezultatīvākie spēlētāji Oskars Arājs un Arvis Juzups. Spēles sākums jau liecināja, ka šajā spēlē dobelnieki cīnīsies tikai par uzvaru. Pirmos vārtus pretinieki guva tikai 7. minūtē. Dobelnieki , pat pieļaujot vairākas tehniskas un individuālas kļūdas, stingri turēja spēli savās rokās, ļaujot ludzāniešiem puslaikā gūt tikai sešus vārtus, pašiem iemetot 20  vārtus. Arī otrais puslaiks nemainīja spēles gaitu, un kaut gan dobelnieki spēlēja ar visiem pieteiktajiem spēlētājiem , neliekot uzsvaru uz gūto vārtu daudzumu, pretinieki piedzīvoja sev smagāko zaudējumu šajā čempionātā- 40:17(20:6).

Vārti:  Ērmanis-8(3), Blūms -6, Straume-5, Bilkštis-5(1), Kreicbergs-4, Krastiņš-4,Grandbergs-3, Politers-3, Īle-1, Štelfs-1. Vārtus sargāja Ivars Lācis un Jānis Piņķis. Nākošā spēle dobelniekiem būs izbraukumā 08.02.2014., Rīgā- ASK zālē, kad pretiniekos būs vieni no lielākajiem konkurentiem uz medaļām CELTNIEKS /LSPA komanda. Jau tagad zināms, kad dobelnieku rindās nebūs vairāki vadošie spēlētāji. O.Arājs, A.Juzups, kā arī  juniori Nils Kreicbergs un Emīls Kurzemnieks , kuriem ir paralēli ieliktas spēles junioru komandā.

Dobelē nākošā spēle būs 15.02.2014., ar HK OGRE komandu.