15.02.2017 07:09

Ar Tenax uzvaru turpinās 1.- 4. vietas komandu spēles Synottip virslīgā

"/>

11.02.2017., Dobelē, otrajā Synottip virslīgas spēlē, tenaxieši uzņēma Celtnieks Rīga komandu. Rīdzinieki bija ieradušies savā optimālajā sastāvā. Dobelniekiem nespēlēja Nikita Pančenko. Pirmais puslaiks, līdz 20. minūtei pagāja līdzīgā cīņā. Puslaika pēdējās desmit minūtes labāk aizvadīja dobelnieki un pārtraukumā aizgāja ar rezultātu 19:15.

Otrā puslaika sākumā, dobelnieki deviņās minūtēs, neļaujot pretiniekam gūt nevienus vārtus, panāca 24:15. Vēlāk 47. minūtē- 31:21. Gala rezultātā otrā uzvara 1.- 4. vietas komandu spēlēs ar 36:27(19:15). Dobelniekiem šajā spēlē vārtus guva visi pieteiktie spēlētāji. Vārti: Kaspars Straume- 9, Egils Politers- 5, Nils Miķelsons- 4, Andis Ērmanis- 4, Renāts Hovratovičs- 3, Ansis Bilkštis- 2, Kristers Ozols- 2, Emīls Kurzemnieks- 2, Oskars Arājs- 2(2), Aleksandrs Krastiņš- 1, Jānis Zvejnieks- 1, Kristaps Krivmanis- 1. Vārtos Ivars Lācis un Uldis Jansons.

Arī tenaxiešu farmkluba komanda Dobele/Tērvete aizvadīja divas spēles 1. līgā. Sestdien uzņēma SK Latgols junioru komandu. Dobelnieku komandai spēlē piedalījās tikai septiņi spēlētāji un vārtsargi Uldis Jansons un Emīls Granauskis. Līdzīgā spēlē pirmais puslaiks beidzās ar 12:9 dobelnieku labā. Otrajā puslaikā mājinieki ieguva 3 vārtu pārsvaru, bet to nespēja saglabāt. Spēle beidzās ar rezultātu 22:22(12:9). Vārti: Jānis Zvejnieks- 10, Renārs Kozlovskis- 4, Ričards Mucinieks- 3, Kims Berezovojs- 3, Gustavs Podnieks- 2. Vēl spēlēja Kristaps Pintāns, Toms Ābelite un Edgars Štelfs.

Svētdien bija izbraukuma spēle ar Salaspils komandu. Lai komandai būtu kāda maiņa, tika piesaistīti Nils Miķelsons un Renāts Hovratovičs, kuri laukumā pavadīja katrs 5 minūtes. Praktiski, spēlējot bez maiņām, dobelnieki guva pārliecinošu uzvaru 41:24(17:11). Vārti: Ričards Mucinieks -13(3), Jānis Zvejnieks- 11(1), Kims Berezovojs- 5, Renārs Kozlovskis- 4, Gustavs Podnieks- 3, Renāts Hovratovičs- 3, Kristaps Pintāns- 2.

Tenax Dobele komanda nākošo spēli aizvadīs sestdien, 18.02.2017. plkst. 15:00, izbraukumā Ludzā, tiekoties ar SK Latgols komandu