fbpx
04.03.2020 06:34

1. līgas komanda “Dobele/Tērvete” gūst pārliecinošu uzvaru pār “RPI-Seniori” un ar vienu vārtu piekāpjas “HK Ogre/ONSC”

/var/www/html/wp-content/themes/zrhk2021/single.php on line 21
"/>

Aizvadītajā nedēļas nogalē “ZRHK Tenax Dobele” attīstības komanda “Dobele/Tērvete” aizvadīja divas spēles Latvijas handbola 1. līgas čempionāta vīriešiem ietvaros, pirmajā spēlē gūstot pārliecinošu uzvaru, savukārt otrajā spēlē minimāli piekāpjoties pretiniekiem.

Sestdien, 29. februārī, “Dobele/Tērvete” spēlētāji mērojās spēkiem izbraukumā Rīgā ar komandu “RPI-Seniori”, izcīnot uzvaru ar 11 vārtu pārsvaru (23:34).

Spēle iesākās līdzvērtīgi. Līdz 12. minūtei vārti tika gūti vienmērīgi, sasniedzot rezultātu 4:4. Situācija mainījās, sākot no spēles 13. minūtes, kad komanda “Dobele/Tērvete” vārtu pa vārtam pamazām izvīrzījās vadībā, pirmo puslaiku noslēdzot ļoti pārliecinoši – ar rezultātu 8:15.

Spēles 35. minūtē pretinieki “RPI-Seniori”, aktīvi spēlējot uzbrukumā, rezultātu izlīdzināja līdz 4 vārtu mazākumam (12:16). Šāda vārtu starpība gan nesaglabājās ilgi, jo “Dobele/Tērvete” spēles 44. minūtē rezultāta starpību palielināja uz 15:25, izvirzoties vadībā ar 10 vārtiem.

“RPI-Seniori” spēlētāji nespēja līdz spēles beigām samazināt rezultāta starpību. Līdz ar to mačā pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 23:34 guva komanda “Dobele/Tērvete”. Rezultatīvākie spēlētāji – Ainārs Gavars (9 vārti) un Oskars Bisenieks (9 vārti).

Savukārt svētdien, 1. februārī, komanda “Dobele/Tērvete” mājas spēlē Dobelē sacentās ar “HK Ogre/ONSC”, piekāpjoties pretiniekiem vien ar viena vārta mazākumu (29:30).

Arī šī spēle iesākās samērā vienlīdzīgi, 9. minūtē sasniedzot rezultātu 4:4. Turpinājumā mačs noritēja spraigi, rezultātu uz tablo mainot no vārta uz vārtu, te to gūstot mūsējiem, te – pretiniekiem. Spēles 23. minūtē, kad rezultāts bija 12:12, “HK Ogre/ONSC” spēlētājs saņēma 2 minūšu noraidījumu, kam sekoja trīs neiemesti metieni un pretinieku pieprasīts pārtraukums.

Pēc šī pārtraukuma situācija laukumā mainījās, “HK Ogre/ONSC” spēlētājiem pamazām izvirzoties vadībā un pirmo puslaiku noslēdzot ar 4 vārtu pārākumu ar rezultātu 15:19.

Spēles otrais puslaiks turpinājās spaigā cīņā, taču pretinieki arvien palielināja vārtu pārsvaru līdz spēles 45. minūtē bija izvirzījušies vadībā ar 8 vārtiem (20:28). Noslēdzošajās 15 minūtēs spēles ritms pamazām mainījās; komandas “Dobele/Tērvete” spēlētāji nebija gatavi padoties un pamazām izlīdzināja rezultāta starpību, 55. minūtē sasniedzot vien 2 vārtu mazākumu (27:29).

Šo maču noslēgt ar uzvaru nu visas iespējas bija abām 1. līgas komandām. Spēles 59. minūtē rezultāts bija 29:30, komandai “Dobele/Tērvete” atpaliekot vien ar vienu vārtu. Pēdējā minūtē neveiksmīgu metienu vārtos raidīja “HK Ogre/ONSC”, kas “Dobele/Tērvete” spēlētājiem deva cerību neizšķirtam, taču 4 sekundes pirms spēles noslēguma raidītais metiens izrādījās neveiksmīgs.

Spēle noslēdzās ar rezultātu 29:30 un pretinieku “HK Ogre/ONSC” uzvaru. Rezultatīvākais “Dobele/Tērvete” spēlētājs – Oskars Bisenieks ar 7 gūtiem vārtiem.