28.09.2024 15:11

“Tenax Dobele” savā laukumā pieveic Kauņas “Granitas-Karys”

Šodien Baltijas handbola līgas spēlē dobelnieki savā laukumā uzņēma Kauņas “Granitas-Karys” vienību, kur spraigā cīņā ar 32:26 uzvarēja Latvijas un Baltijas čempione Dobeles “Tenax”.

Visu pirmo puslaiku komandas aizvadīja līdzvērtīgu cīņu, spēlējot punkts punktā. Vien puslaika pēdējās divās minūtēs dobelniekiem izdevās panākt divu vārtu izrāvienu ar kādu devās arī pārtraukumā (14:12).

Līdz 49. minūtei dobelnieki palielināja savu pārākumu uz sešiem vārtiem (26:20) un to spēja noturēt līdz pat spēles beigām.

“Es domāju, ka viņiem šodien daudzas listas nesanāca uzbrukumā un arī mēs bijām viņus kārtīgi izanalizējuši. Paši labi spēlējām savu spēli, tāpēc tāds rezultāts,” pēc spēles sacīja Ņikita Pančenko, kurš ar astoņiem vārtiem bija rezultatīvākais “Tenax” komandā.

Šodien pirmo spēli čempiones rindās aizvadīja komandas jaunpienācējs, Ēģiptē dzimušais handbolists Belal Awad Abdou Mabrouk, kurš iepriekš savā dzimtenē pārstāvēja “Tersana SC” klubu.

5. oktobrī izbraukuma spēle Pelvā pie Baltijas vicečempioniem “Polva Serviti”, bet dienu vēlāk pret Tallinas “Mistra”.

ZRHK Tenax Dobele – Granitas-Karys 32:26 (14:12)

ZRHK Tenax Dobele – Pančenko 8/10, Krūmiņš 6/9, Patcikaiļiks 5/9, Plūme 3/4, Juzups 3/5, Suharevs 2/2, Šuleiko 2/4, Mabrouk 2/3, Jomants 1/2